Apie projektą

“Malūno vilos“ įsikūrusios centrinėje / rytinėje Palangos miesto dalyje. „Malūno vilos“ prasidėjo nuo pirmųjų apartamentų Malūno ir Ganyklų gatvių sankirtoje, kurie Palangoje buvo pastatyti 2012 - 2015 metais. Dabar šis gyvenamasis ir poilsio kompleksas išaugo į didelį projektą, kuriame stūksto 8 gyvenamieji ir poilsio namai, pavadinti Malūno, Smiltės, Vėjo, Saulės, Miglės, Aušros, Rasos, Žaros vardais ir kurį sudaro  300 patogių būstų.  Tai unikali vieta tiek šeimoms su vaikais, tiek poilsiautojams mėgstantiems naktinį miesto šurmulį.

Nuo jos iki Baltijos jūros pėsčiomis keliausite apie 15 minučių. Norintiems apsipirkti, visai šalia yra įsikūrusi maisto prekių parduotuvė „Čia“, kurioje rasite visus būtiniausius maisto produktus. Mėgstantiems didesnį prekių asortimentą netoliese, yra didieji prekybos centrai „Maxima“, „Rimi“, „Iki“. Nuo šios poilsio oazės vos kelios minutės kelio iki turgavietės bei autobusų stoties. Kiekvieno gyventojo patogumui kaimynystėje įsikūrę Šiaulių bankas, grožio salonas "CUTi CUTi", vaikų ugdymo klubas "Debesiukas".

Palangoje sparčiai plečiasi daugiabučių namų kompleksas „Malūno vilos“

Palanga kasmet tampa vis patrauklesne, ne tik dėl galimybės pasimėgauti saulės voniomis prie jūros, renginių gausos, bet ir dėl mieste kylančios naujų, modernių būstų pasiūlos. Ypatingo dėmesio sulaukęs, prieš kelerius metus Palangoje pastatytas gyvenamųjų namų kvartalas „Malūno vilos“ –  ir vėl plečiasi. Vieno patraukliausių Lietuvos kurortų centrinėje dalyje kyla naujasis daugiabučių kompleksas.

Naujasis daugiabučių kvartalas žada dar labiau nustebinti

Palangoje, Malūno g. 1 f,g,h,i, daugiau nei vieno hektaro sklype suprojektuotą „Malūno vilų“ kompleksą sudarys keturi daugiabučiai namai, išsidėstę prie šoninių sklypo linijų. Šiuose namuose, pavadintuose „Vaivos“, „Vėtros“, "Vėsos"  ir „Rūko“ namais bus įrengti 224 funkcionaliai išplanuoti butai, kurių plotas sieks nuo 17,5 iki 56 kvadratinių metrų.
Lauko laisvalaikio zonoje, apimančioje 1000 kvadratinių metrų sklypo ploto, bus įrengta vaikų žaidimo aikštelė, mini golfo aikštelės, dviračių saugojimo patalpa, terasa su dengtomis poilsio erdvėmis, pasodintos iki 6 metrų aukščio pušys. Naujųjų „Malūno vilų“ gyventojų lauks ir dar viena pramoga, unikali ne tik Palangoje, bet ir visoje šalyje – dešimties metrų ilgio ir trijų su puse metrų pločio atviras šildomas plaukimo baseinas su vandens ir oro masažo srovėmis.
Kiekvieno daugiabučio namo vidaus laisvalaikio zonoje bus įrengtos garinės pirtys su jaukiomis poilsio patalpomis, stalo teniso, biliardo, futbolo žaidimo kambariai, "Malūno vilų" dviračių saugykla, mini bibliotekėlės, kur gyventojai galės keistis savo knygomis bei spaudos leidiniais. Klientų patogumui bus įrengtos skalbyklės su džiovyklėmis. Tiek lauko, tiek vidaus laisvalaikio zonas prižiūrės ir administruos pats „Malūno vilų“ projekto statytojas ir vystytojas - UAB „Kauno būstai“.

Prasidėjus statyboms jaučiama butų paklausa

Pasibaigus vasaros sezonui pirmasis „Vaivos“ daugiabutis jau pradėtas statyti. Jame bus įrengti 56 butai. Vos tik pradėjus statybas atsirado potencialių klientų susidomėjimas. „Žmonės teiraujasi, ar butai bus parduodami su pilna apdaila, domisi dėl jų šildymo, kada bus baigtos statybos, derasi dėl būstų kainos ir juos perka.
Labiausiai popupiarūs yra dviejų kambarių butai, kurių plotas svyruoja nuo beveik 30 iki 35 kvadratinių metų ploto.

„Malūno vilos“ – aukščiausios A klasės kategorijos

„Malūno vilų“ daugiabučiai turės aukščiausią energinio naudingumo A klasę. Juose bus įrengta pažangi rekuperacinė vėdinimo sistema, kuri užtikrina nuolatinę oro apykaitą bute, o kuo aukštesnė namo energinio naudingumo klasė, tuo mažesnis energijos suvartojimas, vadinasi, ir kaina už šildymą.
Visuose butuose bus įrengtas autonominis individualus infraraudonųjų spindulių lubinis eko natūralių plokščių šildymas. Jis yra ypač patogus, kadangi plokštės neužima vietos, jų praktiškai nesimato, šildymas greit atsiperka, o gyvenamosios patalpos įšyla per pora valandų. Šis naujos kartos šildymas bus reguliuojamas termostatu, kas dar labiau leis sumažinti butų šildymo sąnaudas.
Siekiant kuo ilgiau išlaikyti gerą būsto kokybę, butai ir žiemą turi būti šildomi bent minimaliai, palaikant ne mažesnę kaip 12-14 laipsnių temperatūrą. Matomiems darbams suteikiama penkerių metų garantija, nematomiems – 20 metų.

Naujasis daugiabučių „Malūno vilų“ kompleksas – tęstinis projektas

Rudenį prasidėjusias naujojo poilsio komplekso Palangoje statybas pilnai baigti planuojama 2017 metais, tačiau pirmojo „Vaivos“ namo klientai naujuosiuose namuose galės įsikurti jau 2016 metų vasarą.
Palangoje, Ganyklų gatvėje 18, iškilsiantis daugiabučių namų kompleksas, tai ne pirmasis bendrovės „Kauno būstai“ projektas Palangoje. 
Šilti, ekonomiški, nestandartiškai bei funkcionaliai išplanuoti naujos kartos būstai Palangos centre sužavėjo ne vieną. Modernus butų dizainas, teikiama būstų apstatymo baldais  bei buitine technika, dekoravimo interjero detalėmis paslauga, erdvūs balkonai – lodžijos, signalizacija, šiuolaikiškai išpuoselėta aplinkinė teritorija, dviračių saugykla, vaikų žaidimų aikštelės, vandens fontanas, erdvi poilsio terasa, saugios vietos automobiliams statyti, uždaras kiemas, koduotos laiptinės. Naujasis gyvenamasis kompleksas „Malūno vilos“ Palangoje išsiskirs ypatingu dėmesiu kiekvienam – tiek jaunoms šeimoms, tiek ramybės ir atokvėpio ieškantiems poilsiautojams.

Architektūra

Patogūs architektūriniai sprendimai buvo suprojektuoti ir pritaikyti nenukrypstant nuo kurortinio miesto aplinkos. „Malūno vilos“ - tai saugi aplinka, pritaikyta kiekvieno individualiems poreikiams. Malūno, Smiltės ir Vėjo namus projektavo architektas Saulius Daniulaitis, o vėliau pastatytas kompleksas, t.y. Saulės, Miglės, Aušros, Rasos bei Žaros namai suprojektuoti Valdo Lumbio.

Interjeras

Interjeras yra logiškas, funkcionalus ir saikingas, todėl kiekvienas išsirinks, kas jam patinka. Įmonė galvoja apie savo klientus ir siekia, kad jie būtų maksimaliai patenkinti, todėl kiekvienas būstas turi savo stilistiką. Tokios savybės kaip elegancija, komfortas, funkcionalumas, nuotaika ar paprastumas atsispindi kiekviename iš jų.

Kokybė

Projektas „Malūno vilos“ neatsiejamas nuo aukštos kokybės ženklo. Visi būstai turi vitrininius langus, todėl į juos patenka daug šviesos, galima grožėtis vaizdu per langą. Langai pasižymi normas atitinkančia lauko sistemų varža, bei gera garsine izoliacija tarp kaimynų. Visi būstai įrengti naudojant tik kokybiškas Europos gamintojų medžiagas. „Malūno vilų“ vystytojai patys stato, patys parduoda ir patys suteikia visas garantijas.