Malūno vilos: 4-asis statybų etapas

×

Maluno vilos

×

Malūno vilos

×


„Malūno vilų“ gyventojai rinkosi į pirmąjį kaimynų vakarą

„Malūno vilų“ gyventojai šeštadienio pavakarę rinkosi į dar ne visai įprastą susibūrimą- kaimynų vakarą. Apie 300 vakaro svečių centrinėje miesto dalyje esančių vilų statytojas UAB „Kauno būstai“ pasiūlė linksmą programą: pasilinksminti, pasivaišinti skaniais patiekalais ir galbūt išlenkti taurelę tauraus gėrimo, dalyvauti žaidimuose ir loterijoje, išgirsti apie statytojo naujus sumanymus ir, svarbiausia, susipažinti su savo kaimynais.


„Kauno būstai“: sėkmės istorija Palangos centre – ir statytojui, ir ekonominio būsto pirkėjams

Pačiame Palangos centre, Ganyklų gatvėje, jau iškilę ar dar besistiebiantys „Kauno būstų“ keturaukščiai jau neatpažįstamai pakeitė centrinės miesto dalies veidą – iš pilkšvo, niekuo neišsiskiriančio jis tapo europietišku „Malūno vilų“ kvartalu: ryškių potėpių, tvarkingu ir žadinančiu nuotaiką. Beveik dvejų metų „Kauno būstų“ veikla kurorte yra neabejotina sėkmės istorija, nors statytojas neslepia, kad lengva nebuvo.


Palangoje nedideli nauji butai – paklausiausi

Nusivylę mažomis bankų palūkanomis ir su netikrumu laukdami euro Lietuvoje įvedimo, net mažiau santaupų turintys lietuviai linkę nusiimti indėlius ir jį investuoti į nekilnojamą turtą (NT) – būstą Palangoje. Anot kalbintų NT žinovų, 80 procentų pirkėjų ieško naujos statybos, nedidelių ir palyginti nebrangių butų. Neabejojama, kad dėl minėtų priežasčių ir sparčiau vystantis Palangos infrastruktūrai, namų ir butų kainos didžiausiame šalies kurorte kils.
Skaitykite daugiau: 
http://www.palangostiltas.lt/palanga+investiciniu+patrauklumu+i+busta++koja+kojon+su+vilniumi +nedideli+nauji+butai++paklausiausi,7,2,4325.html

Kodėl labiau verta įsigyti butą Palangoje nei sodybą kaime?

Vis daugiau lietuvių įsigyja būstą poilsiui. Kelerius metus buvo itin populiaru turėti sodybą. Tačiau ieškantiems kokybiško poilsio ir naudingos investicijos verta pasidairyti būsto kurortuose. Čia gerokai labiau išvystyta infrastruktūra, galima rinktis įvairesnes poilsio formas ir rasti įvairesnės veiklos atostogoms.
Skaitykite daugiau:
http://www.manonamai.lt/mano-namai/butai/kodel-labiau-verta-isigyti-buta-palangoje-nei-sodyba-kaime.d?id=69708410